HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

ROY PLASTİK HAKKINDA
Ergüneş Group’un diğer üretim firmalarından olan Kıvraklar Plastik şirketi 2020 senesinde Roy Plastik olarak yeni yüzüyle hizmet vermeye başlamıştır.

Bünyesinde bulundurduğu plastik tesislerinde mobilya, yatak, baza ve diğer sektörlere ürünler üretmekte ve ürettirmektedir. Plastik siyah bağlantı ürünleri, plastik siyah ayaklar, plastik lüks ayaklar, plastik yatak ürünleri, plastik baza ürünleri, poliüretan ambalaj ürünleri gibi ürünlerin üretimini elinde bulunduran Roy Plastik özel tasarım ürünleri de üretebilmekte olup fason baskı işleri de yapmaktadır.

Her geçen gün tesislerini ve üretim parkurunu yenileyen ve teknoloji çağına ayak uyduran Roy Plastik, üretim kapasitesini de artırmaktadır. Satış ve pazarlama ağını diğer grup firmalarından Huzur Malzemecilik üstlenmektedir. Bünyesinde 350'ye yakın ürün bulunduran Roy Plastik, her geçen gün ürün portföyünü genişleterek sektörüne ve ülkesine katkı sağlamaktadır.
Sosyal Medya
Hakkımızda
Ergüneş Group’un diğer üretim firmalarından olan Kıvraklar Plastik şirketi 2020 senesinde Roy Plastik olarak yeni yüzüyle hizmet vermeye başlamıştır. Bünyesinde bulundurduğu plastik tesislerinde mobilya, yatak, baza ve diğer sektörlere ürünler üretmekte ve ürettirmektedir.
İletişim Bilgileri
Adres
Organize Sanayi Bölgesi. 47.Cad No:7 KAYSERİ / TÜRKİYE

Telefon
+90 352 331 46 13 (pbx)

E-Posta
info@royplastik.com